Nahrávání...
Schwizer do třetice vítězem v Praze. Opatrný pátý, Řezníček šestý

Schwizer do třetice vítězem v Praze. Opatrný pátý, Řezníček šestý

Švýcarský jezdec Pius Schwizer si přidal na konto třetí vítězství při CSIO3* Prague Cupu, a to v nedělní Gold Tour. Na dekorování ceny BMW Cartec jsme měli také dvojí české zastoupení, když Aleš Opatrný skončil pátý a Martin Řezníček šestý.


Nedělní Gold Tour při CSIO3* Prague Cupu v Chuchle Areně Praha se jela na parkuru 145 centimetrů vysokém na čas a stavitel parkuru Uliano Vezzani opět přitvrdil v obtížnosti. S parkurem si nakonec nejrychleji poradil Švýcar Pius Schwizer, který si tím na konto připsal třetí vítězství během tohoto mítinku. Tentokrát sedlal valacha Cortney Cox a připravený parkur absolvoval v čase 67,52 vteřiny. 

Druhé místo získal Ital Emilio Bicocchi, který s hřebcem Flinton zaostal za vítězem pouze 25 setin sekundy. I tato dvojice si přivezla do Prahy Velké Chuchle velmi dobrou formu, když zvítězila v jedné páteční soutěži. Elitní trio doplnil polský zástupce Jaroslaw Skrzyczynski s hřebcem Jerico. Jejich čas byl 69,11 vteřiny. 

Česká republika měla tentokrát hned dvojí zastoupení na dekorování pro elitní šestici. Aleš Opatrný s valachem Gentlemen vh Veldhof obsadil po výborné jízdě páté místo, když dokončil v čase 69,88 vteřiny. Jen o příčku níže skončil Martin Řezníček s valachem Coolman 68, a to s časem 71,93 sekund. 

Velmi dobrý výkon podala také Emma Augier de Moussac, která s valachem Dior P Z absolvovala parkuru taktéž bez chyb na překážkách, inkasovala pouze jeden trestný bod za čas. Tento výsledek stačil na konečné třinácté místo z více jak 60 startujících. 

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSIO3* Prague Cup 2020.

Galerie

PROGRAM

Čtvrtek
06. 05. 2021

Více

Pátek
07. 05. 2021

Více

Sobota
08. 05. 2021

Více

Neděle
09. 05. 2021

Více

Newsletter

CZECH EQUESTRIAN TEAM (CET)

www.c-e-t.cz

CHUCHLE ARENA PRAHA (CAP)

www.velka-chuchle.cz

ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE (ČJF)

www.cjf.cz

MEZINÁRODNÍ JEZDECKÁ FEDERACE (FEI)

www.fei.org