Nahrávání...
Silver Tour v Praze téměř pro Čechy. Emma de Moussac druhá za Talaatem

Silver Tour v Praze téměř pro Čechy. Emma de Moussac druhá za Talaatem

V nedělní úvodní soutěži Silver Tour, ceně Johnny Servis, dlouhou dobu vedla česká reprezentantka Emma Augier de Moussac a dávala českým fanouškům naději na vítězství. Až v samotném závěru ji předjel egyptský zástupce Mohamed Talaat.


Česká zástupkyně Emma Augier de Moussac startovala v nedělní ceně Johnny Servis při CSIO3* Prague Cup s klisnou Rubio Monocoat Electric hned z kraje soutěže a dlouhou dobu s časem 55,75 vteřiny suverénně vedla. 

V závěru absolvoval připravený parkur ještě rychleji egyptský jezdec Mohamed Talaat. S klisnou Tabea 20 dokončil ve velmi dobrém času 52,12 vteřin a radoval se tak z vítězství. Třetí pozici obsadil Němec Andre Thieme s valachem Conacco. Tato dvojice dosáhla na čas 57,49 sekundy. Na dekorování se dostala ještě jedna česká dvojice, a to na šesté pozici Valentýna Kuková s valachem Cool Scendy.

Zahajovací nedělní zkouška s výškou překážek 135 centimetrů se jela na čas. Bez trestných bodů dokončilo celkem 11 dvojic, mezi nimi i pět českých. Pěkné sedmé místo získal Rudolf Doležal s valachem Levis, a tak se jen těsně nedostal na dekorování. Devátý skončil Jan Štětina s Cabaretem S a desátou příčku obsadila Kateřina Kučerová s valachem King Kong. 

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSIO3* Prague Cup 2020.
 

 

 


 

Galerie

PROGRAM

Čtvrtek
06. 05. 2021

Více

Pátek
07. 05. 2021

Více

Sobota
08. 05. 2021

Více

Neděle
09. 05. 2021

Více

Newsletter

CZECH EQUESTRIAN TEAM (CET)

www.c-e-t.cz

CHUCHLE ARENA PRAHA (CAP)

www.velka-chuchle.cz

ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE (ČJF)

www.cjf.cz

MEZINÁRODNÍ JEZDECKÁ FEDERACE (FEI)

www.fei.org